Prohlášení o přístupnosti

ZŠP Třeboň se zavazuje ke zpřístupnění obsahu svých internetových stránek v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, které provádějí směrnici Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102.

Toto prohlášení o přístupnosti se vztahuje na internetové stránky zsptrebon.cz.

Stav souladu

Tyto webové stránky jsou částečně v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., ve znění pozdějších předpisů, z důvodu nesouladu nebo výjimek uvedených níže.

Přístupnost obsahu

Na webových stránkách jsou informace nabízeny i v podobě dokumentů formátu DOC, DOCX, XLS, XLSX a PDF, a to zejména tam, kde je to vhodné vzhledem k jejich rozsahu nebo složitému formátování. Formáty DOC a PDF jsou také vhodnější pro tisk. K prohlížení těchto dokumentů je možné zdarma stáhnout Word Viewer a Acrobat Reader. V některých webových prohlížečích je integrována aplikace, jež slouží k prohlížení výše uvedených formátů dokumentů.

Některé odkazy na náhledových fotografiích ve fotogaleriích nemají textový popis, protože obrázky nemají uvedený alternativní text. Vzhledem k množství fotografií a kapacitám provozovatele webu by doplnění smysluplného alternativního textu ke všem fotografiím způsobilo nepřiměřenou zátěž (podle § 7 zákona č. 99/2019 Sb.)

Vypracování tohoto prohlášení o přístupnosti

  • Toto prohlášení bylo vypracováno dne 23. 8. 2020.
  • Prohlášení o přístupnosti bylo revidováno dne 23. 8. 2020

Zpětná vazba a kontaktní údaje

Cílem ZŠP Třeboň je, aby webové stránky byly přístupné všem jejím uživatelům. Vaše náměty či informace o problémech při zobrazování stránek, stejně jako dotazy, návrhy nebo připomínky týkající se obsahu webu či důvodného podezření, že webová stránka nesplňuje požadavky zákona č. 99/2019 Sb., ve znění pozdějších předpisů, včetně možnosti podat podnět vůči příslušným státním orgánům, můžete psát na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontakt na dodavatele technického řešení

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Postup pro prosazování práva

V případě neuspokojivé odpovědi na oznámení nebo žádost zaslanou v souladu s čl. 7 odst. 1 písm. b) směrnice, kontaktujte příslušný orgán pro prosazování práva:

Ministerstvo vnitra, odbor eGovernmentu
náměstí Hrdinů 1634/3, 140 21 Praha 4
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Adresa pro doručování dokumentů v analogové podobě, která je současně adresou pro doručování dokumentů v digitální podobě doručovaných na přenosných technických nosičích dat:

  • Základní škola praktická, Třeboň, Jiráskova 3, Třeboň 379 01

Úřední hodiny podatelny:

  • Po - Pá od 7:00 do 15:30

Elektronická adresa podatelny:

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Identifikátor datové schránky:

  • 67jxq3w

Přehled formátů, ve kterých podatelna přijímá dokumenty v elektronické podobě:

  • PDF, DOC, DOCX, XLS, XLSX

přehled přenosných technických nosičů dat, na kterých podatelna přijímá dokumenty v elektronické podobě:

  • CD, CDRW, DVD, DWDRW, USB flash disk

Pokud elektronické podání nesplňuje některý z požadavků na jeho doručení, nebo byl zjištěn výskyt chybného datového formátu, případně počítačový program, který je způsobilý přivodit škodu na informačním systému, není elektronickou podatelnou přijato a ve zprávě jeho odesílateli je uveden konkrétní důvod zapříčiňující nepřijetí.